Třpytivé plavky jako trend léta 2022: Krásně zvýrazní tělo a rozzáří každou ženu

Plavky, které jsou tak poněkud elegantní a večerní. Ideální pro letní pool párty nebo večírek. Třpytivé plavky naplno ovládly ženské touhy.

Třpytivé plavky jako trend léta 2022: Krásně zvýrazní tělo a rozzáří každou ženu

Plavková sezóna je za dveřmi as ní i pokušení, po kterých modelech letos sáhnout. Kromě vaší denní výbavy doporučujeme sáhnout také po elegantnějších modelech. Třpytivé plavky se objevily jako na zavolání a ženy je budou (nejen) toto léto milovat. A věřte, že muži také.

Shine Bright Like Summer
Trojúhelníkový posuvný díl plavek Calzedonia s vnitřními kapsami, do kterých lze vložit i vycpávky a dosáhnout tak jemného efektu objemu. Ramínka zakončená očkem umožňují zapínání na zádech a také zavazování na mašli kolem krku. Na pohled výrazné, ovšem s přirozeným lookem velmi působivé. Hranice vkusu je tenká jako led, ale výsledek bude stát za to. Toto léto patří jen a jen vám.

Plavky, které plní úlohu oděvu
Štrasové plavky, které plní úlohu oděvu. Plavková móda rovněž podléhá různým trendům a v současnosti se její spektrum rozšiřuje. Svědčí o tom i tento model z dílny Dodo Bar Or, které vytváří doslova „glamour“ efekt.

Celá stříbrná
Jednoduché celé plavky ve stříbrném provedení se šňůrkami v oblasti boků, zvýrazňujících ženské křivky. Celo stříbrné plavky od Isabel Marant jsou jednoduché a dají se nosit jako alternativa ke topu. Večerní pool párty je skvělá příležitost, jak si obléct něco jiného. Všichni vám budou ležet u nohou.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram