Say Goodbye: Skinny jeansy střídají široké, je třeba je však kombinovat jinak, než jsme zvyklé

Ultra slim jeansy ve velkém střídají široké a volné střihy, které známe ze 70. let. Stávají se nejen populárními, ale ženy je milují také pro pocit pohodlí. Víte však, jak je nosit?

Široké a volné jeansy se vracejí na módní scénu ve velkém. Ano měli jsme je v šatnících v 70. letech, minulou sezónu a teď tomu nebude jinak. Navíc, hodí se téměř každé ženě. V rámci své figury jen regulujte výšku pasu s tím, na co chcete zaměřit pozornost.

Přečtěte si: MBPFW FW 2022: Pavol Dendis v kolekci Burning Heart změnil náladu, playlist a barevné schéma

Pokud je zkombinujete s crop-topem, docílíte svěží, rafinovaný styling s retro šmrncem.

Hra s délkou
Absolutní klasikou je kombinace s koženou bundou a bílým tričkem. Tímto nikdy neuděláte krok vedle. Jestli máte 20 nebo 40, vždy budete chic. Když jste však nižší, určitě při takovém looku sáhněte po podpatcích či vysoké platformě na botách.

Vyhnete se tak tomu, že byste působili zbytečně robustně. Sáhnout můžete i po jeansech s délkou až po okraj boty. Tak se silueta krásně opticky prodlouží.

Horký trend pro každodenní nošení
Širokým jeansům, mimořádně sluší crop – topy, hedvábné halenky s hlubším výstřihem, pulovry, ale v neposlední řadě i oblíbené oversize střihy. Skvěle budete vypadat iv monochromatickém outfitu, který podtrhne eleganci.

Kdo všechno si nenechal ujít prohlídku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silně ženská Karolína Chomisteková

Snažte se nechat vyniknout oblast dříku, pokud vám to postava dovoluje. Takto vlastně snadno dokážete vždy soustředit pozornost na části těla, které chcete vyzvednout.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram