Vznešené umění stárnout

Krása, která vychází z naší vnitřní spokojenosti, věkem nepomine. Právě naopak, díky sebelásce a poznání zřejeme jako dobré víno. Vědí o tom dámy „v letech“, před kterými bychom měli skládat klobouky, a které vám dnes představíme.

Naučili se cítit dobře ve své kůži a milovat svoji autenticitu – a to je ten nejlepší anti-ageing na trhu. V bratislavském Auparku probíhá oslava různorodé krásy a jedinečnosti s názvem Everyday Beautiful. Můžete se těšit na spoustu inspirativních setkání se známými influencery a osobnostmi, kteří vás navedou na cestu lásky a respektu k sobě samým.

Jsme už jednou taková stvoření, že mnohem rychleji vyjmenujeme to, s čím na sobě nejsme spokojeni, než to, na co jsme hrdí. Je to však do velké míry záležitost naší optiky. Strie na kůži můžete vnímat negativně, ale napadlo vás, že jsou důkazem síly a flexibility těla? Možná jsou vzpomínkou na to, že jste dali život dítěti, možná mluví o vašem růstu, možná o těžkých obdobích, kterými jste si prošli a zvládli je. Vrásky kolem očí vám připomenou prosmáté večery s přáteli a pár šedých vlasů moudrost a nadhled, se kterými se vám žije snáze než v prvních letech dospělosti. Nejkrásnější vzpomínky jsou na našem těle.

Ženy, které inspirují
Nelekly se přibývajících let a své vyvíjející se „já“ si užívají více než kdykoli předtím. Pomáhají svým followerům trénovat sebelásku a ukazují všechny odstíny krásy – neboť ani ve vyšším věku to není jen o šedé. Pokud potřebujete najít inspiraci, tyto dámy vám rozjasní i ty dny, kdy se dostaví pochybnosti.

Pavlína Pořízková, bývalá supermodelka českého původu, otevřeně hovoří o svém vztahu ke stárnutí, úpravám, retuši a nikdy se nebojí ukázat skutečná a nenamalovaná.

Iris Apfel má neuvěřitelných 100 let a odvahy a energie k rozdávání. Její heslem je výstižně: „Více je více a méně je nuda.“ Iris Apfel byla interiérovou návrhářkou pro Bílý dům od Trumana, přes Kennedyho až po Clintona a dodnes přináší nové módní kolekce v různých zajímavých spolupracích.

Krása, která nepomine
Zrání lichotí každému z nás. Víme, co nám svědčí, známe svoji hodnotu, získáváme nadhled a sebevědomí. Zjistili jsme, jaké barvy nám vytáhnou oči, které střihy nás prodlouží, jaká vůně nás doplňuje a která rtěnka je ta osudová. Místo toho, abychom se snažili vypadat dokonale, dokonale se známe. A sebepoznání vede ke kráse. Té trvalé a nestárnoucí.

Zastavte se v Auparku a založte si výhodný věrnostní program. Potěší vás stále slevy v oblíbených obchodech, přednostní vstup a VIP lounge na vybraných akcích, šatna a služby stylisty 2x ročně zdarma. Ať už potřebujete nové boty, parfém nebo něco z lékárny, věrnostní karta Aupark se vám vyplatí.

Objevujte spolu s Auparkem krásy na cestě za sebeláskou. Veškeré informace k aktuálnímu programu kampaně Everyday Beautiful naleznete na aupark-bratislava.sk nebo na IG a FB profilu Aupark Bratislava.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram