Víte, že lékárna Suchdol nabízí léky, homeopatika nebo zdravotní pomůcky levně?

Lékárnu potřebujeme tu a tam všichni, a to ani nemusíme být nemocní. Někdo zde chodí nakupovat kvalitní a ověřenou kosmetiku, někdo si zde rád zajde, protože ho zajímá prodej zdravotnických pomůcek. Samozřejmě, pokud onemocníme, je nasnadě, že do lékárny míříme pro léčiva na lékařský předpis i volně prodejné léky. Od věci nejsou ani kvalitní bylinkové čaje, produkty pro nejmenší děti nebo těhotné ženy.

V lékárně můžeme utratit spoustu peněz, ale stejně tak zde můžeme spoustu peněz ušetřit, stačí vědět, kde nakupovat. Bohatý sortiment za příznivé ceny, také erudovaný a ochotný personál a dostatečnou otevírací dobu najdete v Lékárně U Panny Marie Pomocné, s.r.o.

Léky potřebují nejen senioři

Prodej léčiv měsíc co měsíc hledá spousta z nás, a bohužel nejde jen o osoby v seniorském věku, byť by se tak na první pohled mohlo zdát. Léky potřebují i rodiče malých dětí, dospívajících, ale také sami rodiče, především teď v době častých dešťů, chladného počasí a „vlezlé“ zimy. Poradí vám, pro koho je určený který sirup na kašel a také při jakém kašli, které léky můžete kombinovat, abyste mohli co nejefektivněji snižovat horečku u malých dětí, nebo také potravinové doplňky stravy, díky nimž vás nebudou bolet klouby, hlava nebo třeba svaly.

Lékárna Suchdol neboli Lékárna U Panny Marie Pomocné, s.r.o., zajišťuje i homeopatické poradenství. K homeopatikům se obrací stále více osob, a to proto, že do sebe nechceme dostávat klasické léky, a tak se je snažíme co nejvíce omezit.

Využijte i vy kompletní lékárenskou péči a poradenství, vyberte si z širokého sortimentu léčiv, zdravotních přípravků a pomůcek, využijte zmíněné homeopatické poradenství, kupte i kojeneckou a dětskou výživu nebo třeba kosmetiku Eucerin. Nechybí ani zdravotní obuv pro dospělé i děti, veterinární přípravky nebo bezlepkový sortiment Schär.

Více informací najdete na lekarnasuchdol.cz.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram