Jak cvičit při hubnutí? Dodržování této rutiny je mimořádně důležité, pokud chcete mít výsledky

Hubnutí se může zdát v určitých momentech jako hotová věda. Zejména pokud jde o skloubení fitness rutiny a stravování. Podívejte se, na čem to celé stojí, chcete-li vidět efekt.

Naučte tělo spalovat rychleji
Touha k vysněné figure je občas tak malým během na velmi dlouhou trať. Mnohé z nás to znají. Pokud jste si prošli různými dietami, detoxy a intenzivním cvičením, ale bez dlouhodobého efektu, zřejmě jste dělali jednu zásadní chybu. Základem úspěchu je totiž naučit své tělo spalovat kalorie rychleji. Na tom to celé stojí i padá. Pokud se vám to povede, udržíte si pěknou postavu a to i bez zbytečného jojo efektu.

Nepřehlédněte: Zelené zázraky z východu, které dokážou s tělem změny na počkání: Spirulina, matcha a pandán detoxikují tělo

Alfou a omegou je při hubnutí samozřejmě stravování a poté dobré a kvalitní kardio v kombinaci se silovým tréninkem. Zejména cvičení s činkami, vlastním tělem a v neposlední řadě pravidelnost jsou prvním předpokladem, že můžete uspět a dosáhnout konečně vysněné mety.

Při hubnutí se v rámci fitness rutiny spolehněte na pár funkčních a efektivních bodů:
Začněte a končete cvičení dobrým kardiem – 10 minut běhu na úvod, 15 minut stepper nebo kolo na závěr
Držte se při tréninku vždy základních cviků s vlastní váhou – ty totiž spalují mnohem efektivněji
Technika je základ úspěchu, povyšte ji nad kvantum opakování (optimální množství je 5)
Ideální je trénovat 4-5x do týdne, myslete však také na regeneraci
Hydratujte tělo i během cvičení malými doušky vody
Nezapomínejte svalům dodávat bílkoviny
Přečtěte si: Způsoby jak si posílit imunitní systém: V posledních letech jsou na vrcholu seznamu tyto

Mimo cvičení je dobré podpořit běžnou rutinu a jídelníček. spalovači. Tedy potravinami, které v přirozené míře mají tendence nutit organismus spalovat rychleji. To se opět pozitivně projeví na těle nejen ve výsledku, ale také při samotném cvičení.

Nejlepší přírodní spalovače:
Maliny – obsahují ketony, jedny z nejdůležitějších látek, které pomáhají budovat svalovou hmotu. Tím přispívají ik vyššímu spalování tuků.
Zázvor – kvůli své ostré a hřejivé chuti, zvyšuje látkovou výměnu a tělo tak snáze využije uskladněný tuk jako zdroj vlastní energie.
Máta – lidé, kteří vypijí každé dvě hodiny mátový čaj, přijmou během týdne až o 7500 KJ méně než ostatní.
Zelený čaj – obsahuje sloučeninu zvanou EGCG, která podporuje hubnutí zvyšováním vnitřní teploty a urychluje samotnou oxidaci tuků.
Konopná semínka – jsou skvělým zdrojem omega 3 – mastných kyselin, zlepšují průtok krve do svalů a tím přirozenou cestou urychlují spalování.

Amaranth – obsahuje velké spektrum minerálních látek, vitamínů, bílkoviny, sacharidy a tuky v ideálním poměru. Právě to pomáhají udržovat fungování těla v rovnováze. Navíc je sám o sobě výborným antioxidantem a snižuje cholesterol.
Kromě toho nezapomínejte na hydrataci a dostatek tekutin během dne či kvalitní alespoň 7 hodinový spánek. Toto všechno má totiž na hubnutí vliv a věřte, že se vám také bude cvičit lépe, když na sobě zpozorujte výraznější výsledky.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram